Kadın Programı Fetvası: Erkeğin Zinası Normal!

08 Ocak 2012 Pazar 01:27

Şebnem Kısaparmak'ın sunduğu televizyon programında nişanlısı tarafından aldatılan bir kadına verdiği tavsiye tepkilere neden oldu.

Kadın Programı Fetvası: Erkeğin Zinası Normal!
Kadın Programlarında yaşanan rezaletlere bir yenisi daha eklendi. Kanal 7'de yayınlanan 'Güzel Günler' adlı programda Şebnem Kısaparmak ile yayına telefonla katılan bir kadın izleyici arasındaki diyalog şok etkisi yarattı.

Halen evli olduğu eşinin nişanlı olduğu sırada kendisini aldattığını ve olayı cep telefonundaki fotoğraflardan öğrendiğini belirten ancak adını vermeyen bir izleyicinin, "Eşim beni nişanlıyken aldattı. Arada sırada aklıma geliyor. Nasıl davranmalıyım?" sorusu üzerine programın sunucusu Kısaparmak ilginç bir yanıt verdi.

İşte O Video:

 

Konuşmanın Tam Deşifresi

"Nişanlıyken eşin bunu yapmış. Hocamında söylediği gibi, anladığım kadarıyla fiziksel bir birliktelik zaten. Senle bunu yaşayamayacağı için.. Bir takım ihtiyaçlarını karşılamak için.. Böyle düşün tamam mı tatlım?.. Eşim beni seviyor de.. Her erkek bunu yapıyor yapmayanı yok!.. Çünkü seninle evliyken gidip başka birisiyle birlikte olmamış. Nişanlılık döneminde erkeklerin yaptığı doğal bir şey o. Çünkü onlar için ihtiyaç bu anlatabiliyormuyum?..  Sen bunu duymuşsun evet. Ama eşine güven, hocamın söylediği gibi çok yeni bir birlikteliğiniz var. İnşallah bak bir evladınız olacak, çocuğunuz olacak, her şey çok güzel olacak.. Hayat çok güzel olacak.. Bunu bi kafandan at bi kere. Bide kadınlar bunu kullanıyorlar "Sen beni aldattın, bunu bunu bunu yaptın, şimdi bu dediğimide yapacaksın" diye.."

Adilmedya.com

Yorum Gönder