Erzurum'da 17 iş makinesi ateşe verildi

22 Ağustos 2015 Cumartesi 14:20

Edinilen bilgiye göre, dün gece saat 00.30 sıralarında, Tekman ilçesi Hacı Ömer ile Işıklar köyleri arasında yol yapım çalışmalarında kullanılan özel bir şirkete ait araçlar yakıldı.

Erzurum'da 17 iş makinesi ateşe verildi
 Edinilen bilgiye göre, dün gece saat 00.30 sıralarında PKK'li olduğu söylenen kişilerin, Tekman ilçesi Hacı Ömer ile Işıklar köyleri arasında yol yapım çalışmalarında kullanılan özel bir şirkete ait ekskavatör, kamyon, çekici, bekoloder olmak üzere toplam 17 aracı ateşe verdi. Daha sonra binaları benzin dökerek tamamen ateşe verdi.

Şantiye'de bulunduğunu söyleyen Hamit Gündoğdu, "Gece gelen 9 kişi önce personelimizi koğuşlardan kaldırıp bizi bir araya topladıktan sonra sahadaki araçların camlarını kırıp araçların tümüne benzin dökerek ateşe verdiler. Gece çok zor anlar yaşadık, yaşadığımıza inanamıyorum. Çok şükür can kaybımız yok. Şu anda maddi zararımız 3.5 trilyon lira" dedi.

Bölgede operasyon başlattıldığı söylendi...

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 2

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Sedat 3 yıl önce yorumlandı

Anlamadığım bir şey var bu yok kime yapılıyor o yolu yoğun olarak kimler kullanacak? Bir millet kendi halkına yapılan yatırımları nasıl istemez? Dikkat edin o bölgede öldürülen kimler kimlerin işyerleri evleri zarar görüyor bir ideoloji nasıl olurca kendi halkına bu zulmü yapar? Her kim haksız yere bir bölgeye bir halka zarar veriyoırsa Allah....

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

eeeee 3 yıl önce yorumlandı

KISA DA OLSA VERMİŞSİN AFERİM. O ARAÇLAR VATANDAŞA YOL YAPIYORDU. AYNISINI IŞİD YAPSA NE DERDİN MERAK ETTİM SİTE YÖNETİMİ. Editör : Mahlas isimlerle ve sahte hesaplarla yapılan yorumlar yayınlanmayacaktır. Hakaretlerin devam etmesi durumunda IP adresiniz avukatlarımıza verilecektir.

0 Kişi beğendi.