AKP'nin Hınıs Encümen Adayları Listesi

20 Şubat 2014 Perşembe 11:33

Adalet ve Kalkınma Partisi de 30 mart yerel seçimleri için, Hınıs'ta yarışacak Belediye meclisi encümen adayları listesini açıkladı.

AKP'nin Hınıs Encümen Adayları Listesi
Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) de 30 mart yerel seçimleri için, Hınıs Belediye Meclisi encümen adayları listesini açıkladı.

30 Mart yerel seçimlerinde Sebahattin Kızıltaş'ı belediye başkanlığına aday gösteren Ak Parti'de belediye meclisi encümen adayları listesi de tartışma yarattı. 


Açıklanan Listeye göre adaylar; 


1-Ahmet YÜREKSEVEN

2-Mehmet Emin GÜN

3-Ergün CIĞAL

4-Çetin GÖK

5-Mehmet PEKER

6-Yalçın ŞAN

7-Selman BAYIR

8-Hasan SARIÇİÇEK

9-Ali ŞEKERCİ

10-Abdulkerim TOPALOĞLU

11-Vedt ALBAY

12-Medeni KÜÇÜKBİNGÖL

13-Muhyettin KARATAŞ

KONTENJAN

1-Abdulnasır POLAT

2-Bahattin ÇIKAN 

-adlı kişilerden oluştuğu bildirildi. Öte yandan, listeye ve kontenjana itiraz eden bazı encümen adayların, adaylıktan çekildiği yönünde bilgiler var. 

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 2

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

E. KIRDAĞ 4 yıl önce yorumlandı

Ak parti başkan adayı Sn. Sabahattin KIZILTAŞ ın Projeleri ile ilgili yazılarını okudum ama buna ilişkin başkan adayımız dan bir ricamız daha olacaktır; eğer mümkünse tüm bunları yapmışken (yanlış anlaşılmasın diye) köyümüze bir şey istemiyoruz ancak ilçemize bir havaalanı birde deniz istiyoruz, ne olur bizi kırmayın çok rica ediyoruz eğer bu isteğimizi yerine getireceğine söz verirseniz söz olsun köyümüzde şuurunu, bilincini kişiliğini kaybeden üç beş kişimiz var onların oyları belki sana gelecektir Demirci köyün hatırı için !!! eğer mümkünse,,,,,,, güveniyorum çünkü sizde para çok :))

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

ahmt.sym 4 yıl önce yorumlandı

Listenin cok ciddi calismalar sonucu olusturuldugunu duydum.Gercekten Sebahattin bey bu secimlerde basarili olacaktir ben de onu ve ekibini tebrik ediyorum basarilar diliyorum.Egitimci olmak boyle birsey...

0 Kişi beğendi.