BDP'nin Hınıs Encümen Adayları Listesi

19 Şubat 2014 Çarşamba 01:11

BDP'nin 30 Mart Yerel seçimlerinde Hınıs'tan seçilecek olan aday adayların Belediye Meclis Üyelikleri listesi belli oldu.

BDP'nin Hınıs Encümen Adayları Listesi
BDP, 30 Mart Yerel seçimlerinde Hınıs'tan seçilecek olan aday adayların Belediye Meclis Üyelikleri için liste sıralaması belli oldu.

Dün, BDP Genel Merkezince onaylanan liste sıralaması Erzurum İl Başkanlığı tarafından İlçe Başkanlıklarına bildirildi.

Hınıs Encümen Listesinde 2 Kadın aday bulunuyor.


Buna Göre:

ASİL LİSTE:                     KONTENJAN: 

1- Sadrettin ÖZKUL         1- Gülay Peker (eşbaşkan)
2- Halit YILMAZ 
                                        2- Ali Gündüz
3- M. Sadık YENİGÜL 

4- Yılmaz POLAT              YEDEK LİSTE

5- Yunus DEMİR               1- Kemal Tepeli
                                         2- M.Sait Fırat
6- Orhan HAZAR               3- Ahmet Handanoğlu
                                          4- Atilla Yusufoğlu
7- A. Kadir GÜL          

8- Ayten YILDIRIM

9- Nasır AYTEN

10-Hüseyin BALA

11- Kesimi POLAT

12- Ruhi ÖZYURT

13- Fevzi DENİZ  

*(Hınıs Haber)

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 8

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Murat 4 yıl önce yorumlandı

Bu seçimi kaybetmek adına yapılmış bir liste gibi. Allah aşkına söyleyin İle gönderilecek yada belediye meclis kararlarında yanlış alınabilecek kararların karşısında durabilecek dik duruşlu eğitimli bir kişi gösterimisiniz. Bu liste ile kazanma şansımızı yok ediyorsunuz.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

taçsız kıral 4 yıl önce yorumlandı

Arkadaşlar kusura bakmayın ama zihniyet belli oldu amaç hizmet olmaktan çıkmış başka şeylerin peşinde bunlar amaç hizmet olsaydı bakan sizin evinize geldi hayırlı olsuna siz ne yaptınız evinize gelene böyle davranıyorsunuz peki allah korusun başa geldiğinizde hangi yüzle o bakana bakacaksınız ve hizmet isteyeceksiniz sizin tek derdiniz hınısı yıkmak kusura bakmayın ama maske düştü

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Ecevit Altun 4 yıl önce yorumlandı

Bdp ye gönül vermis değerli arkadaşlar, yerel yönetimler oluşturulurken elbette çok daha genis etkiliyeci ve kapsayıcı olmak gerekir.bu konuda getirilecek her eleştiri dikkate alınmalıdır. Bu yöndeki beklentilerde bulunmak bir o kadar demokratik ve insani yaklasimdir.ama liste ve yönetim eleştirileri çokta anlaşılır degildir. Ilcede yeni bir yapilanma yeni bir yaklasim gelistigi cok aciktir. Bu herkese her aileye ulasma yaklasimidir. Eleştiriler mutlaka olmalıdır.ama bu nokta hinista yeni bir doneme girildiği ve yeni bir insaa hareketi başlandigi iyi bilinmelidir.bdp de hizmet et mek isteyen her bireyinde halk icin hizmet anlayisinda mücadele ettiginide hepimizin iyi bilmesi gerekir.bireyler ve isimler geçicidir.ama yapilacak her hizmet ,davranis ve halka yaklasim ,toplum icin esastir. Bu baglamda listede adı olan ve olmayan tüm arkadaslarinda halki esas alacaklari konusunda ve bir bütün davranacaklari ve bu yönlü mücadele edecekleri konusunda hic kimsenin şüphesi yoktur.bu hareket koltuk kariyer ve mevki yapmanin uzaginda duran bir siyasi ahlak hareketidir. Zaten bu niyetle yaklasim gösterenler siyasi yaşamlari cok uzun olmamistir.sonuc olarak hinista yeni döneme giriliyor listeler ve isimlere takilmadan çalismalar esas alinmalidir.listeleri gündemlestirerek insanlari yönlendirmek ( boykot edelim karsi cikalim ,) diyerek farklı yaklasimlarla sonuclara girmek dogru ve saglikli bir durum degildir.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Özkan Aktepe 4 yıl önce yorumlandı

Arkadaşlar saygi duyacak bir sey birakmadilar yillardan sonra kazanmaya bu kadar yakinken partinin sitarijisi ne ve farkli yollar niye araniyor, ve mallesef bize verdiyi izlenimler kayp etme çabasindan başka hiç bişi deyildir partiye düşen önce kendi içinde gizli işler çevirenleri ortaya çikarmasidir.BDP HİNİSTA GÜN GEÇTİKÇE HÜKÜMLÜĞÜNÜ YETİRMEKTEDİR ARTİK BUNLARA GÖRMÜYORLARMİ YOKSA GÖRMEKMİ İSTEMİYORLAR?

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Suat Karakaş 4 yıl önce yorumlandı

köprü misali yapmaz hiçbirzaman şuan secim üzeri oldugu için kimsenin kalbi kirmak istenmez herkesin düşüncesi ideolojisi bir olur yalniz gidişleri yalniş olan bir kaç kişiler bulunmaktir onlarda zamanla ya yola getirirler.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Uğur Dinç 4 yıl önce yorumlandı

şuan alınan kararları sorgulamayalım seçimden sonra zaten bazı şeyler değişecektir sadece şuan seçimi kazanmak için çaba göstermeliyiz.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

edip aytek 4 yıl önce yorumlandı

Açıkçası beyenmedim bence seçimi boykot edelim. Yılardır yanliş yapıyorlar bakın yazıp çizilseydi bu kadar denk olmazdı bdp için son şans hınıs bir daha bu kadar yanliş..

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

vurgun özgürlüğe 4 yıl önce yorumlandı

Sacma sapan bir liste.

0 Kişi beğendi.