Hınıs Belediye Başkanı Fırat'ın İlk İcraatı

14 Nisan 2014 Pazartesi 17:20

Çevre kirliliğinin ciddi boyutlarda olduğu Hınıs'ta, Belediye Başkanı Hasan Basri FIRAT bu konuda ciddi olduğunu ve sorunu çözeceğini belirtti.

Hınıs Belediye Başkanı Fırat'ın İlk İcraatı
Hınıs Belediye Başkanı Hasan Basri FIRAT işe sokakları temizleyerek başladı. Bdp ilçe teşkilatı ve belediye çalışanları ile birlikte sokaklarda ki çöpleri bizzat toplayan Başkan, halkında katılımıyla ve desteğiyle bu konuda ciddi olduğunu söyledi.

Hınıs'ta ki en ciddi sorunlardan biri olan çevre kirliliğine dikkat çekmek istediğini ve halkın özverili olması gerektiğini söyleyen Hasan Basri Fırat, bu hususta kimseye taviz vermeyeceğini ve kişi olarakta temizliğe çok önem verdiğini belirtti.

İlçenin çöpten geçilmediğini belirten Fırat, halkımızın desteğiyle bu problemi çözeceğini söyledi. Bizde Hınıs Haber olarak bu duyarlı ve mütevazi davranışından dolayı Başkanımızı kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 2

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

kamil nur 4 yıl önce yorumlandı

Çop sorunumu çozen ba§kana tesekkur ederim ancak birds sarili mahallesinin deresine kanalizyon akitma isine kesin cozum istiyorum biz o derede yuzer bugday yikardik §imdi hayvanlar bile içmiyor bu kanal sularini borularla akitsaniz olmszmi çevreci baskanlm

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

ferxikli 4 yıl önce yorumlandı

size yakışanda budur.uamrız her açıdan temiz bir hınıs temeli sizlerin eliyle atılır ve güzel ilçemiz hep öz yönetimle yoluna devam ederek herkese örnek olur.başarılar

0 Kişi beğendi.