Hınıs'ta 3 aylık hamile kadın intihar etti iddiası

16 Aralık 2011 Cuma 00:54

ERZURUM- Hınıs İlçesi’ne bağlı Ortaköy’de, 1 çocuk annesi ve 3 aylık hamile olan 22 yaşındaki Aygül Bülbü'ün av tüfeğiyle intihar ettiği iddia edildi.

Hınıs'ta 3 aylık hamile kadın intihar etti iddiası
Hınıs'a bağlı Ortaköy’de, 1 çocuk annesi ve 3 aylık hamile olan 22 yaşındaki Aygül Bülbül av tüfeğiyle intihar ettiği iddia edildi. 

DHA'da geçen habere göre; Görücü usulüyle 3 yıl önce 26 yaşındaki Zakir Bülbül ile evlenen Aygül Bülbül, kayınpederi Gagur ve kayınvalidesi Gülperi Bülbül ile aynı evde yaşamaya başladı. 12 Aralık akşamı 10 aylık oğlu Resul’u uyutması için babaannesi Gülperi’ye vererek eşi Zakir Bülbül ile yatmak için odalarına giren Aygül Bülbül, sabaha karşı saat 04.30 sıralarında av tüfeğiyle intihar etti.

Ailesinin kızlarının cinayete kurban gittiğini ileri sürmesi üzerine Aygül Bülbül’ün cesedi kesin ölüm nedenin belirlenmesi için Trabzon Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsinin ardından gözyaşları arasında toprağa verildi. Aygül’ün babası 51 yaşındaki Fesih Yılmaz, kızının intihar edecek biri olmadığını söyledi. Damadı Zakir Bülbül’ün verdiği ifadede karısıyla arasının 10 günden bu yana açık olduğuna dikkat çeken Fesih Yılmaz, kızının öldürülmüş olabileceğini iddia etti. Fesih Yılmaz, "Olay gecesi kızım yerde minderlerin üzerinde ölü bulunuyor. Kızım intihar edecek biri değil. Şayet intihar ettiyse bunu tetikleyen nedenler var.Ölümünün arkasındaki gerçek nedeni öğrenmek istiyoruz. Damadımın ailesi de ifadelerinde kızımın eşiyle arasının bozuk olduğunu söylemiş" dedi.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
KAYNAK: Hümeyra PARDELİ/ERZURUM, (DHA)

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 3

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

mevlüt özgül 7 yıl önce yorumlandı

ben insafsızca suçsuz yere katledilen bayanın yeğeniyimmm bir kadına tokat atıldıktan sonra haftalarca gündemde kalırken neden şüpheli bir cinayet gün yüzüne çıkmaz.bir can kendine kıymak istese bile (ki kimse durduk yere keyfinden canını bir kurşuna feda etmez)onun canında can bulan bir meleği hayattan koparmaz.buradan anlaşıldığı gibi bu ölümün arkasında bir cinayet olduğu çıkan haberlerin açıklandığı her satırdan belli oluyor.bir intihara nasıl varıldıysa cinayete de ulaşılır

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

ferhat özgül 7 yıl önce yorumlandı

izmirden ferhat.siz medya kuruluşlarına teşekkürler.kadına şiddet olaylarına tabiiki üzülüyoruz.fakat basit olaylara bile haftalarca yer veren medyamız.bu kadar korkunç bir olay karşısında bu kadar sessiz kalıyorsa yazıklar olsun.olay olduktan bir hafta sonra sadece yerel medyada paylaşılıyor.karakolda tokatlanan kadını cumhurbaşkanı vali hepsi koruma altına aldı.galiba oralarda insanlar ölürken bile sesleri duyulmuyor.bu kadının daha 9 aylık bebeği var.karnında da 3 aylık can var.münevver cinayetine bu kadar yer veren medyamız helal olsun size.anasına ve babasına allahım büyük sabırlar versin.ortaköylü canavarlar lara da allahın laneti gelsin.(ne olursa olsun katili bellidir.kimse sebepsiz yere kıymaz canına).hele karnında can taşıyorken hele küçük bir bebeği varken. konunun üzerinde daha fazla durulmasını istiyor.bütün ulusalmedya kuruluşlarında paylaşılmasını istiyorum.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

murat ozgul 7 yıl önce yorumlandı

aygül benim yeğenim sayılır onun böyle bişey yapması olanaksız bunun kesin cinayet olduğunu düşünüyorum ve bu olayın arkasını kesinlikle bırakmayacağız gerekiyosa avrupa insan hakları mahkemesine başvuracağız kimse bizi sahipsiz sanmasın bu işin arkasını kesinlikle bırakmıyacağız herkes bunu böyle bilsin özelikle elini kolunu sallayarak gezen katiller...

0 Kişi beğendi.