Hınıs'ta 4 işyeri soyguna uğradı!

03 Nisan 2012 Salı 09:55

Edinilen bilgiye göre Hınıs'ta, daha önceki yıllarda da işyeri soyulan Hacı Abdullah Taş'la birlikte üç esnafın daha işyerleri, kimliği henüz belirlenmeyen kişi veya kişilerce soyuldu.

Hınıs'ta 4 işyeri soyguna uğradı!
Hınıs'ta bu gece 4 esnaf'ın işyeri soyguna uğradı.

Edinilen bilgiye göre, daha önceki yıllarda da işyeri soyulan Hacı Abdullah Taş'la birlikte üç esnafın daha işyeri, kimliği henüz belirlenmeyen kişi veya kişilerce soyuldu.

İşyeri soyulan esnaflardan Hacı Abdullah Taş, yetkililere seslenerek bu işi alışkanlık haline getirenlerin kimler olduğu bir an evvel bulunmasını istedi. 
İşyeri soyulan diğer mağdurların ise Faruk Taşkıran, Şakir Çelik ve henüz ismi netleşmeyen bir esnafın daha olduğu bildirildi.

İlk izlenimlere göre soyguncu veya soyguncuların bol miktarda sigara ve gıda malzemeleri çaldıkları yönündedir. Konuyla ilgili soruşturma başlatıldığı bildirildi.

Hınıs Haber

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 4

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Esnaf 7 yıl önce yorumlandı

İki tane slogan yazıldıysa bir duvara eğer, bunu emniyet iki günde kimin yazdığını mutlaka bulurdu. Ama ne hikmetse defalarca tekrarlanan bu hırsızlık olayını çözemiyorlar!... Neden sizce?

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

memet tas 7 yıl önce yorumlandı

Kisi ve kisiler belli hinisin cakalida hirsizida köpegide belli bunu kapatan polis teskilati demekki bunlarla birlikteler amma bunu ne yaparsalar yapsinlar cikaracaklar o zaman bu dükkanlari soyulan kisiler bugünde itibaren vergi felan bu devlete vermiyecekler neden derseniz bu senneki vergiyi hirsizlar aldi desinler bundan sonra herkes kendi dükkanlarini korusunlar gerek yokki polisine korumasina böyle bir haksizlikmi olur bu bir deyil yillardir bu böyle gidiyor artik buna durdemek lazim.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

ersen 7 yıl önce yorumlandı

hınısa yakışmıyor. yazık...

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

hınıslı 7 yıl önce yorumlandı

valahi sadece sigaraysa can sağlığı olsun. Adamın parası yokmuş demekki.... tiryakiliğinin hatırına versinler.

0 Kişi beğendi.