Hınıs'ta cinayet; 1 kişi ölü olarak bulundu

11 Kasım 2011 Cuma 17:37

Hınıs'a bağlı Kongur köyünde cinayet...

Hınıs'ta cinayet; 1 kişi ölü olarak bulundu
Hınıs'a bağlı Kongur köyünde cinayet...

Edinilen bilgiye göre,  Kongur'da ikamet eden ve Erzurum-Hınıs arasında transit şöförlüğü yapan N. T. dün akşam saatlerinde evinden, koyunlara bakmak için ayrıldı ve bir daha dönmedi.

Ertesi sabah Erzurum'a sefer sırası kendisinin olduğu için sabah erkenden köyden ayrılmış olabileceğini düşünen ailesi, bu yüzden kendisini aramayı düşünmedi.

Köylüler tarafından bugün saat 11.00 sularında evinden 400-500 metre ötede bir bahçede Tekşut'un ölü bedenine rastlandı.

Tekşut'un başına sıkılan bir kurşunla öldürüldüğünü belirten yerel kaynaklar; cenazenin ise otopsi için Trabzon Adli Tıp kurumuna gönderildiğini söylediler.

Hınıs Cumhuriyet Savcılığının cinayetle ilgili soruşturma başlattığını ve bu kapsamda 3(üç) kişinin gözaltına alındığı bildirildi. Akşam saatlerinde gözaltına alınan 3 kişinin mahkemeye sevkedildiği, bunlardan ikisinin serbest kaldığı, bir kişinin ise tutuklandığı bilgisi geldi. 

Haber Merkezi

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 2

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Baver 7 yıl önce yorumlandı

Nasil olduda uyandiniz her halde yatmistiniz ama olsun zararin neresinden donulurse kardir sizlere tesekur ederiz bu yazinizdan dolayi saygilar.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

YÖNETİM 7 yıl önce yorumlandı

Değerli ziyaretçilerimizin affına sığınarak buradaki bütün yorumları kaldırdık. Kendini bilmez bir-iki fesat yüzünden koca platformumuzun dedikodu ve istismar aracı haline gelmesine asla müsaade etmeyeceğiz. Buna gönlümüz asla razı değildir. Kendi haline bıraktığınız zaman, insanların, yapıcı davranmak yerine nasıl da yıkıcı ve ortalığı karıştırıcı bir ahlaka sahip olduklarını hep birlikte müşahade ettik. Allah, böylelrine akıl ve feraset; güzel ahlak ve şuur nasip etsin, ne denilebilir ki başka?

0 Kişi beğendi.