Tekman Belediye Başkanı FIRAT'a Protokol Ayıbı

17 Eylül 2014 Çarşamba 13:02

Tekman'da düzenlenen Ali Şeker Yatılı Kız Kur'an Kursu'nun açılışına davet edilen Tekman Belediye Başkanı Ali Said Fırat adeta yok sayıldı.

Tekman Belediye Başkanı FIRAT'a Protokol Ayıbı
 Tekman’da düzenlenen Ali Şeker Yatılı Kız Kur’an Kursu’nun açılışına davet edilen Tekman Belediye Başkanı DBP’li Ali Said FIRAT adeta yok sayıldı. Tüm protokol üyelerinin konuşma yaptığı açılışta, ev sahibi olmasına rağmen kürsüye çağrılmayan Başkan Fırat, konuşmaların ardından alanı terk etti.

Tekmanlı İşadamı Ali Şeker tarafından Tekman’da yaptırılan Ali Şeker Yatılı Kız Kur’an kursu açılışında Tekman Belediye Başkanı Ali Said Fırat’a şok. Hemen hemen tüm protokol üyelerinin konuşma yaptığı  açılışta ev sahibi olmasına rağmen konuşma yapması için kürsüye davet edilmeyen Tekman Belediye Başkanı Ali Said Fırat, diğer konuşmaları dinledikten sonra açılışa katılmadan alanı terk etti.

Ev sahibi olmasına rağmen kendisinin yok sayılmasına bir anlam veremediğini belirten Fırat, “Benim ilçemde hayırsever bir işadamı tarafından yaptırılan Kur’an kursunun açılışı gerçekleştiriliyor. Belediye Başkanı olarak davet edildiğim yere gidiyorum. Herkesin konuşma yaptığı bir ortamda benim adım geçmiyor. Kürsüye dahi davet edilmiyorum. Ben böyle bir saygısızlık görmedim. Haklı olarak açılışa katılmadan oradan ayrılmak zorunda kaldım” dedi.


Levent AKPINAR-
Palandöken

Yorum Gönder