Ahmet Altan yazdı: Pusu

19 Ekim 2011 Çarşamba 00:04

PKK dün Bitlis’te mayınlı bir tuzakla beş polisi ve o sırada oradan geçen bir babayla iki yaşındaki kızını öldürdü. Ahmet Altan yazdı...

Ahmet Altan yazdı: Pusu

PKK dün Bitlis’te mayınlı bir tuzakla beş polisi ve o sırada oradan geçen bir babayla iki yaşındaki kızını öldürdü.

Ölü sayısının daha da artmasından korkuluyor.

Baştan beri, dağlarda sıkışan PKK’nın şehirlere inerek intihar ettiğini düşünüyorum.

Çünkü bu eylemleriyle devletten ziyade Kürt halkıyla inatlaşmaya başladı.

Kürtler bunları istemiyorlar.

Devamı için altaki linke tıklayınız.

http://www.hinishaber.net/pusu-makale,73.html

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 3

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

bilene sor 7 yıl önce yorumlandı

Ahmet Altan, çok yönlü ve her konuda yazabilme maharetine sahiptir. Gerçekleri ve bildiği doğruları söylemekten çekinmeyen biridir. Ahmet ALTAN gibiler de olmasa senin gibi zevatları üç günde haşat ederler. Faşizmin panzehiri Türkiye'de Ahmet Altanlardır. O yüzden saçmalamayı bıraksanız iyi olacaktır.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

ahmet 7 yıl önce yorumlandı

ulan ahmet benim adimda ahmet inanki adimdan utaniyorum.cünkü sen bu bulanik havadan rant elde ediyorsun, bu bulanik hava olmasa seni kim okur yada sen neyi yazabilirsin, cünkü savasla gecinen birisin, bir günde olsun bir tek dogru kelime sende duysam bir gercek senden duysam, yazik yazik senin oglun o savasta olsa böyle yazmazdin buna eminim, yada sen iki ay türkce konusma yada sen kimlik olarak yunan kimligini cebine koy, yada senin gözlerin öldürülen kürt cocuklari görse, yok ki bunlar sende, yada az da olsa vijdan sahibi olsan, yada dirhem kadar kendini karsindakinin yerine koysan, her seyin basinda da sen türk kökenli degilsin cek o kirli ellerini, cek o kan damlayan kalemini, cek o insafsiz ve merhametsiz kisiligini kürt ile türk halkinin arasinda, inan senin gibiler olmasa kürt ve türk halki bu gün barisi saglayabilir, unutma sende insanlik diye bir sey yok.!!!!!!

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Furkan 7 yıl önce yorumlandı

Sayın Altan bunlar pusu kurarak insan öldürmeyi kendilerine görev adletmiş. Pusu kurarak insanları katledenler kimleri vurduklarını biliyorlarmı. Ölen polislerin 3 tanesi kürt üç sivilde kürt demekki bunların kürt meselesi ile uzaktan yakından alakası yoktur.

0 Kişi beğendi.