Saadettin Aydın Erzurum Büyükşehir'e Aday

28 Ekim 2013 Pazartesi 11:26

Ak Parti'den 23. Dönem Erzurum Milletvekilliği yapmış olan Hınıs doğumlu Dr. Saadettin Aydın yaklaşan 2014 Yerel Seçimlerinde Erzurum'dan Büyükşehir'e aday olmak için müraccat etti.

Saadettin Aydın Erzurum Büyükşehir'e Aday
Ak Parti'den 23. Dönem Erzurum Milletvekilliği yapmış olan Hınıs doğumlu Saadettin Aydın yaklaşan 2014 Yerel Seçimlerinde Erzurum'dan Büyükşehir'e aday adaylığı için müracaat etti. 

Aday adaylık başvurusunu yaparak Ankara'da Ak Parti Genel Merkezi'nde çalışmalarını sürdüren Aydın'ın aday olma şansı yüksek olanlardan biri olduğu dile getiriliyor.

Bilindiği gibi Saadettin Aydın, 24. dönem milletvekilliği seçimlerinde aday gösterilmemişti.  

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 15

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Yılmaz ÖZDEMİR 5 yıl önce yorumlandı

Sadettin beyi çok iyi tanırım Erzurum böyle bir şahsiyeti kesinlikle kaçırmasın, niyemi:? Böyle bir dürüst İNSAN'ı zor bulursunuz, kolay kolay söz vermez ve verdiği sözü tutar, yapamayacağı işi yaparım diye nutuk atmaz yapılacaksa yapar çünkü çalışkan birisidir tuttuğunu koparan ADAM gibi ADAMDIR. Böyle bir şahsiyeti bence kaçırmayınız. Hangi partiden girerse girsin farketmez . Ben Erzurumlu değilim Gümüşhane'liyem .

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

ABDUL KADİR AĞCA 5 yıl önce yorumlandı

Burada herkes yorum yapıyor tabiki sanki bizler hepimiz ODTYÜ yü bitirmişiz bir hal var.benim öğretmenim olan sayın saaddettin aydın. Büyükşehiri yönetemez NEDENMİ .? Hırsızlığında bir hayat okulu var :bu okula daha başlamadı ki bu işi kavrasın. kendi etrafını korudu işe alınmasına sebep oldu kardeşine yaradı yandaşına yaradı ALLAH razı olsun AMA büyük şehir cilveli iştir antramanlı birileri ki muhakkak vardır onlar olsa tabiki daha iyi olur.asırlardır süregelen hırsızların projelerini tezgahlarını lütfen bozmayınız:::))bakın bana kızıyorsunuz belki hakarette ediyorsunuzdur yazdığım çok mağnalıdır ERZURUMDA spor tesisleri için gelen 2 kattırilyon noldu merak ediyormusunuz sayın çok bilmişler

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Sanayi Sitesi Yönetimi 5 yıl önce yorumlandı

Sayın yorumcular özellikle alehte yorum yazanlara seslenmek istiyorum. Saadettin Aydın belki milletvekilliği döneminde istediğimiz düzeyde çalışması olmamış olabilir ama bu demek değildir ki hiç birşey yapmadı. Bakın Baraj bugün yapımına devam ediliyor bu Saadettin beyin katkılarıyla, yine biz sanayi sitesi yönetimi olarak yılardır uğraşıyoruz ve Saadettin beyin katkılarıyla ihale edildi ve şuan yapımına başlanıldı.. Adam kayırmadı hırsızlık yapmadı, eşini dostunu işe almadı. Köylerde yapılan deprem konutlarına oldukca önem verdi ve bütün köylerin deprem konutları tamamlandı. Allah aşkına yıllardır Hınıslı olup Milletvekilliği yapanlarda oldu anlardan çok mu az iş yaptı? Bakın eleştirmek elbette insanların hakkı, herkes beğenecek diye bir kaide yok elbet ama gün farklı bir gün. Özellikle Erzurum medyası ve halkı Saadettin Aydın'ın kürt olmasını işliyor.. Aday gösterilmemesi için çaba sarf ediyorlar. En kuvvetli aday olduğu için adete olmaması için her türlü oyunlar oynanıyor.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

ibrahim kırdağ 5 yıl önce yorumlandı

erzurum büyükşehir belediyesinde hınıslı bir hemşerimizi başkan olarak görmek bize gurur verir. , çıktığı bu yolun başta hınıs halkımız olmak üzere tüm erzurumlu hemşerilerimize hayırlı olmasını temenni ederim. tüm hınıs halkı olarak desteğimiz sayın saadettin aydın ile beraberdir.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Bahadır Ceylan 5 yıl önce yorumlandı

İsmini açıkça belli ederek onu kötüleyen birini hiç görmedim. Hakkında olumsuz yazan bir kaç kişiye dikkat edilirse isimsiz hainler olduğu belli oluyor. Önce kendinize saygınız olsun. Bu adam gibi bir adam ne sen olabilirsin ne de ben. Bir insan hemşehrisine, memleketlisine, kapı komşusu bir insana böyle saygısızca, haince saldırmaz. Bu bizim ne kültürümüzde var ne de dinimizde. Yazıklar olsun sizlere. Ben kendim Bektaşiyim. Hınısta büyüdüm. Siyasi olarak Sadettin Hocayla çok farklı düşünüyorum. Ama onun söylediği, söyleyeceği her söze, yapacağı her işe görmeden, duymadan kefil olurum. Adamsa adam, insansa insan, erdemse erdem, merhametse merhamet, dürüstlükse dürüstlük... Hepsi ondan mevcut. Kaç nesil insanın yetişmesinde büyük emekleri vardır. Kendisine binlerce teşekkür ediyorum. Bahadır Ceylan

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

hınıslı biri 5 yıl önce yorumlandı

kıyak emeklilik maaşı nedir onu da izah etsen bari... hınıslıları anlamak mümlün değil! ya arkadaş erzurum belediyesinde bir hınıslı olsa kötü mü olur? nedir bu çekememezlik huyunuz allah aşkına.....

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Şerafettin 5 yıl önce yorumlandı

Kıyak emeklilik maaşı almak için çırpınıyor asıl amaç o birde her zaman göreve hazır olduğunu parti için çalıştığını göstermek. O kadar seviyordun memleketi niye çirkef olanıyla hareket ettin batırdın cevap verin o süsleme vaatleri geçmişte çok gördük.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

senai 5 yıl önce yorumlandı

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum hınıs Sadettin Aydın zamanında ne kadar hizmet gördü önce bunu diğer dönemlerle kıyaslayın . ikinci husus şu an hınıs ın siyasi ve diğer alanlarda sorunları ile kim ilgileniyor Erzurum milletvekilerinden hangisi hınıs ı gündemine alıpta sorunları ile ilgileniyor . kardeşim Sadettin beyin zamanında bir sürü hizmet gördünüz be, sevin veya sevmeyin ama adam gibi adamın hakkını verin . Sadettin bey yalancı kaypak riyakar olmadığı için böyle yapıyorsunuz değilmi. Hınıs a güvenlikçi alacağı zaman kuraya gitmesi haksızlık mıydı. istese kendi akrabalarını direk alamazmıydı. yav yıllardır baraj baraj diye kıvranıyorduk işte çalışmalalar başlamadımı Sadettin bey Allah ın izni ile kimsenin önünde eğilmediği buda bir takım kişilerin zoruna gidiyor.

0 Kişi beğendi.