Muhsin Kızılkaya - Ayşenur Arslan kavgası

10 Mayıs 2012 Perşembe 22:09

Muhsin Kızılkaya "Medya Mahallesi"nde Ayşenur Arslan'ın konuğu oldu. Zaman zaman ikili arasında sert tartışmalar yaşandı.

Muhsin Kızılkaya - Ayşenur Arslan kavgası

CNN Türk ekranlarında Ayşenur Arslan'ın hazırlayıp sunduğu Medya Mahallesi'nin bugünkü konuğu Kürt aydın ve yazar Muhsin Kızılkaya'ydı. 

Türkiye'nin gündeminin konuşulduğu programda Muhsin Kızılkaya ile Ayşenur Arslan'ın arasında yaşanan gerilim programın, bugüne kadar en sert polemiğin yaşandığı Medya Mahallesi olarak anılmasına neden oldu. 
Şehir tiyatroları, Ergenekon, Bekir Coşkun'un yazısı ve Yılmaz Erdoğan'ın Ezan çıkışı konularında birbirinden tamamen zıt düşünen  Ayşenur Arslan ve Muhsin Kızılkaya birbirlerini de sert bir şekilde eleştirdiler.

SEN BUNLARI NASIL SÖYLERSİN?

Konuğuna bir yandan yıllardır tanımasının da etkisiyle 'Sen bunları nasıl söylersin?' diye çıkışan Arslan'a reklam arasında Kızılkaya, "Bir konuktan daha oldun. Bir daha da beni programa çağırmazsın" diye yanıt verdi. 
Ayşenur Arslan programın sonunda izleyicilere veda ederken "kavga etmenin keyfi başka oluyor. Her zaman beklerim" dedim diye reklam arasındaki o konuşmayı da izleyicileriyle paylaştı... Yorum Gönder