Ertuğrul Özkök'e Ders; O Çiçekler Çöpte...

27 Kasım 2011 Pazar 13:04

Gülten Kaya, Ertuğrul Özkök'ün Ahmet Kaya'nın mezarına bıraktığı çiçekleri çöpe attığını söyledi.

Ertuğrul Özkök'e Ders; O Çiçekler Çöpte...
Gülten Kaya, Ertuğrul Özkök'ün Ahmet Kaya'nın mezarına bıraktığı çiçekleri çöpe attığını söyledi.

Ertuğrul Özkök'e tokat gibi yanıtKanal 7′de Erhan Çelik'in İskele Sancak programına katılan Ahmet Kaya'nın eşi Gülten Kaya: "Eruğrul Özkök'ün Ahmet'in mezarına bıraktığı çiçekleri çöpe attım yerine beyaz güller koydum" dedi.

Ahmet Kaya'nın çok merhametli olduğunu söyleyen Gülten Kaya, kendisine çatal bıçak atanlardan birisi hastalanıp hastaneye yatınca Ahmet Kaya'nın Paris'den arayıp onun adına hastaneye çiçek göndermesini istediğini kendisinin bu isteği Ahmet Kaya'ya da söyleyerek yerine getirmediğini söyledi. Israrlara rağmen hastaneye yatan kişinin adını vermekten kaçındı.

Gülten Kaya açılımlar yapıldığını, TRT Şeş'in kurulduğunu ama bu televizyonun hala bir tane Ahmet Kaya şarkısı çalmadığını da söyledi. Serdar Ortaç'ın özürünü kabul etmeyen Gülten Kaya "Ahmet Kaya şarkısı söylemek isterse?" Sorusuna "asla" dedi.

Gazeteciler.com

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

yılmaz acar 7 yıl önce yorumlandı

bu hanımın dediklerine itimat etmek ahmet abiye ve onun insancıl yüreğine ihanet olur.ahmet kaya üzerinden utanmadan rant sağlamaya devam eden bu kadın bozuntusu onun adına karar verme yetkisini kimden alıyor ki...

0 Kişi beğendi.