Yavuz Delal: Taş Olsa Çatlardı!

06 Ocak 2012 Cuma 21:28

Allah’ın kevnî (yaratılışsal) ayetlerine, Allah’ın vahyi (nakilsel) ayetleriyle karşı çıkmak; “Allah’a, Allah’a inandığım için iman etmiyorum” demek kadar absürd, ahlaksız ve alçakçadır!

Yavuz Delal: Taş Olsa Çatlardı!
Allah’ın kevnî (yaratılışsal) ayetlerine, Allah’ın vahyi (nakilsel) ayetleriyle karşı çıkmak; “Allah’a, Allah’a inandığım için iman etmiyorum” demek kadar absürd, ahlaksız ve alçakçadır! 

Bizi mustazaf kılmakla yok edemeyen müstekbir sosyo-politik konsept, son çareyi kökümüzü kazımanın fetvasını intâç eden Şeytan Efendi’nin ve yardakçı şeytancıklarının imanına sarılmakta buldu! 

Eğer ibresini şeytana çevirmiş bu azgın “iman” da bizi yok edemezse, kendileri veya kendi kibirleri yok olacaktır! 

Ancak bilinmelidir ki, Kürtler, şimdi en keskin virajdadır. Mutlaka virajı tanımalı ve hızını ona göre ayarlamalıdır. 

Sosyal, politik ve salt dinî hareketleriyle bütün Kürt halkı, bu en tehlikeli virajı iyi tahlil etmeli ve bir zihni ve ameli harekete kalkışmadan, öncekinden en az on kat daha fazla düşünmelidir. 

Biz, egemenlik yetkisi zor ve baskıyla elinden çalınmış bir milletiz. Haksızlığa uğramışız. Egemenlik yetkimizi hırsızdan geri alma irademiz en tabii istemdir. Kökümüzü kazımak isteyen alçaklar bilsinler ki; kökümüze kadar haklıyız. Haklı olan kazanacaktır. Haklı olan yanında Allah’ı bulacaktır. Haklı olan, Allah’ı her zaman haksız olanın düşmanı bilecektir. Allah’ı haklı olanın karşısına koyan yalnızca hokkabazdır. Allah ise hokkabazlardan nefret eder. 

Taş olsa çatlardı bu pislikten. Kibriniz zulümle abad olduğundan, pis kokunuza alışmışsınız. Nezih sanıyorsunuz kendinizi o yüzden, pis kokup dururken. 

İşiniz bitti bizim işimizle! Artık yoksunuz; yalnız kibrinizi değil, o kibre bulaştırdığınız dininizi de ret ettik! Yolumuzdan ister çekin, ister çekmeyin döşediğiniz dinsel tabelaları! Artık virajlara kendi yanımızda taşıdığımız tabelalarla giriyoruz! 

Bitti sizinle işimiz! Bitti işimizdeki size ait olan her şey! Tek tek söküp attık işimizi karıştırdığınız imanınıza ait tabelaları!

İmanınızı söküp attık, imansızlığımızdan! İmanlı olduk şimdi! 

Yağmacı, ilkel ve çapulcu katilleri kınamak bizim işimiz değildir.

Van’daki kardeşlik kokusu yalanının, gerçekte kalleşlik kokusu olduğunu Roboski’nin hemen ardından milletimize bütün düşün ve davranışlarınızla gösterdiğiz için teşekkür ederim!
(rewsen.com)

Yorum Gönder