AKP İlçe Adayları Listesi Basına Sızdı!

08 Ocak 2014 Çarşamba 20:21

Ak Parti İlçe Belediye başkan adayları listesi sosyal medyada yeni bir hareketliliğe neden oldu. İnternet siteleri kesinleştiği iddia edilen bu listeyi yeniden sütunlarına taşımaya başladı. Ak Parti İlçe Başkan Adayları bu hafta içerisinde, açıklanması bekleniyor. Belli olduğu iddia edilen listeye göre Erzurum'un Güney ilçeleri adayları şunlardır...

AKP İlçe Adayları Listesi Basına Sızdı!

Ak Parti İlçe Belediye başkan adayları listesi sosyal medyada yeni bir hareketliliğe neden oldu. İnternet siteleri kesinleştiği iddia edilen bu listeyi yeniden sütunlarına taşımaya başladı. Ak Parti İlçe Başkan Adayları bu hafta içerisinde, açıklanması bekleniyor.

AK Parti'nin ilçe adaylarının açıklanacağı tarih Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Uzak doğu seyhati sonrasına kaldı.

Edinilen bilgilere göre, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 5 günlük Uzak doğu seyhati sonrası ilçe adaylarının açıklanması bekleniyor.Çalışmaların henüz tamamlanmadığını söyleyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop Twitter hesabından açıklama yaparak çalışmaların henüz bitmediğini ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Uzak Doğu seyhatinden sonra açıklanacağını söyledi.

Şentop;  Twitter'da şunları söyledi" İlçe belediye başkan adaylarıyla alakalı Seçim Üst Komisyonu çalışması halen devam ediyor. Adaylar kesinleştikten sonra açıklama yapılacak. Biraz daha sabır. Bir hafta, on gün kadar çalışmalar devam edebilir." dedi.

Basına Sızan Bilgilere göre; ERZURUM İLÇE ADAYLARI ŞU İSİMLERDEN OLUŞUYOR:

Palandöken:Orhan Bulutlar

Aziziye:Fatih Cengiz

Yakutiye:Nurhan Yıldız

Pazaryolu:Recep Kaplan

Horasan:İbrahim Nebioğlu

Olur:Rüstem Polat

Tortum:Hasan Çakmak

İspir:Osman Çakır

Narman:Ahmet İşleyen

Karayazı:Seyfettin Kınık

Karaçoban:Sedat Gümüş

Köprüköy:Saffet Akyürek

Oltu:İbrahim Siyrek

Aşkale:Ahmet Yaptırmış

Çat:Şibli Saydın

Hınıs: Mahmut Abiş

Pasinler:Gökay Selçuk

Şenkaya:Görbil Özcan

Tekman: Yakup Doğan

Uzundere:Halis Özsoy

Kaynak: Rotahaber 

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 34

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

hınıslı 4 yıl önce yorumlandı

söylenicek bir şey yok.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Aday Aday 4 yıl önce yorumlandı

AKP bir kez daha Hınısta adı yolsuzluk ve evrak üzerinde eleman çalıştırmakla geçen, iki soruşturma yiyen davalık olan ve mahkumiyeti Yargıtay tarafından onaylanması gündemde olan Ali Erene mi veriyor?

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

BDP 4 yıl önce yorumlandı

Akp adayları kim olursa olsun artık dik durma zamanı onur için haysiyet için oylarınızı 100 yıldır ezilen halkın mücadelesini veren bir gelenekten esinlenen partinize yani BDP ye verin, bunu denemeniz size bir şey kaybettirmez aksine çok şey kazandırır

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

hınıslı 4 yıl önce yorumlandı

aday ali eren tebrikleri de kabul ediyormuş ... kaybetmeyi bu kadar çok istiyorlar demekki!

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Hınıs akp 4 yıl önce yorumlandı

Hınıs ta şimdilerde yeni bir moda başladı, kim hangi adayı destekliyorsa onun adaylığının kesin olduğunu söylüyor. Yahu kardeşim anlamadınız mı halen Recep Tayyip Erdoğan ne derse o olur, öyle iki üç tane danışman yada eski milletvekilinin demesiyle kimseye adaylık verilmez. Boşuna ortamı karıştırmayın, bekleyin ve görün.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Mirza Şayegan 4 yıl önce yorumlandı

Aradığım bazı akpartili şahıslar kesin birşey olmadığını; erzurumun bazı yerel sitelerinde parayla haber yaptırıldığını söylediler. inşallah yalandır. düzgün iki, hatta üç aday olsun ki hınıs kazansın bu sefer... kimin, hangi partinin kazanacağı çok da önemli değil.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Mirza Şayegan 4 yıl önce yorumlandı

Ben, yerel seçimlerdeki kriterimi açıklayayım: İstanbul'da oyumu Akparti'nin adayına veriyorum. Ama, Memleketim Hınıs'ın özel koşullarından dolayı, bu dönem Şeyh Said ailesinin yanındayım. Bu dönem ki adaylara baktığımda en uygunu Akparti'nin Abdulkadir Fırat'a adaylık vermesiydi O da olmuyorsa Mahmut Abiş veya Cevdet Sunay olabilir. Ne yazık ki Akparti, eğer demin duyduklarım yanlış değilse, üçüncü dönem üst üstte aynı kişiye verdi. Bu kişi, 15 yıl boyunca koca ilçede yanına zorba yakınlarını alarak kimseye fırın açtırmadı. Tek fırınla halkı hem sömürdü hem zulmetti. Devlet erki bile isyan etti sonunda... ve geçen dönem akparti yanlış tercih yaptı diye halk kendisinden çok daha düşük profili bir aday karşısında ona kaybettirdi.. Akparti bundan da ders çıkarmamış olacak ki bir kez daha yer verdi. Böyle kişiler hiç yakışmıyor Akparti gibi Türkiye'de değişimci siyasetin öncülüğü yapan bir partiye... Hınıs halkına diyorum: Eğer, Akparti bunu tercih etmişse: Hınıs'ı istemiyor demektir. Belediyeyi BDP alsın istiyor bu dönem... Siz de gereğini yapın ve kendilerini kırmayın lütfen.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Hınıslı 4 yıl önce yorumlandı

Yalçın çetin Mahmut ABİŞ'i i Hınıs'ta herkes tanır.asıl sen kimsin Hınıs'ta bu isimde kimse yok.Sakın sen aday adaylarından biri olmayasın.Şayet öyle ise sen zaten hiç bir zaman anketlerde olmadın zaten.Boşa kürek sallama.Çünkü;Ak Parti kıblesi belli olmayan birine adaylık vermez. ................... ................ YÖNETİM: Sayın Yorumcu, mesajınızın sataşma içerikli kısmı kesilmiştir. Teşekkür ederiz.

0 Kişi beğendi.